Óhegyi Pince (PINCE KFT)

Az Óhegyi Pince, dinamikusan fejlődő budapesti borászatába (Vadász Cuvée, Balaton Art, Rosé Kettesben, Pincesor márkák gyártója) borászati üzemvezetőt keresünk.

Borászati üzem vezető

Feladatok:

    • Az 50.000 hl-es borászati üzem szakmai irányítása
    • Szüreti feldolgozástól a palackozásig terjedő munkafolyamatok menedzselése és azokban való aktív részvétel
    • Az üzemben dolgozók munkájának szervezése

Elvárások:

    • Felsőfokú borász végzettség
    • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
    • Alapos szakmai ismeretek a szőlő feldolgozástól a palackozásig terjedő munkafolyamatokra
    • Precíz, igényes munkavégzés
    • Jó munka szervezőkészség

Előny :

    • Jó szakmai előélet
    • Borászati gépészet emelt szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Rendezett, kultúrált munkakörülmények
    • Jól felszerelt borászati üzem
    • Versenyképes jövedelem
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Stabil, hosszútávú munkahely egy 28 éve működő vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1105 Budapest, Bebek utca

Részletes, fényképes szakmai önéletrajz emailben.