Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EXATA GROUP, A.S.
EXATA GROUP Zrt. 28.500 hektáron gazdálkodó mezőgazdasági vállalkozás. Fő tevékenysége nagyüzemi növénytermesztés, állattenyéstés, gépi szolgáltatások nyújtása.
A nagyüzemi növénytermesztés mellett tevékenységét szélesíti gyümölcs- és szőlőtermesztés irányában is.

Borászt keresünk - Világi Winery

Főbb feladatok, munkák:

    • szoros együttműködés a szőlészet vezetőjével (elvárások megfogalmazása a szőlő mennyiségével és minőségével kapcsolatosan)
    • döntések előkészítése/meghozatala a szőlőfeldolgozással kapcsolatosan - eszközök, technológiák kiválasztása (fahordó, rozsdamentes acéltartály, egyéb anyagok)
    • borkészítés folyamatának teljes koordinálása
    • termelési folyamatok optimalizálása
    • magasminőségű fajtaborok készítése modern új technológiákkal
    • részvétel borbemutatókon és a marketing tevékenység kidolgozásában, aktív részvétel a márkaépítésben
    • fesztiválokon való részvétel
    • szoros együttműködés a kereskedelmi részleggel, új lehetőségek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • gyakorlat és tapasztalat borkészítésben (tradicionális és új technológiák ismerete)
    • minimum 3 éves szakmai gyakorlat
    • lojalitás
    • nyitottság új dolgokra, fejlődésre és kihívásokra
    • nagy munkabírás
    • szőlész/borász végzettség
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelv ismerete
    • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Új, modern, magas színvonalú borászat tagjává válhat egy nagy múlttal rendelkező borászati régióban (Helemba - Párkányhoz közel)..
    • A borászat újraéleszti a régi tradíciót a Duna - Garam - Ipoly folyók mentén.
    • A pozíciót betöltő jelölt együtt fog növekedni a márkával és a borászatban rejlő lehetőségekkel.

    Bérezés: Megállapodás szerint.

    Helemba, Szlovákia 15 km-re Párkánytól és Esztergomtól

    Munkába lépés: 2018. júniusától

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Helemba, Szlovákia

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,mobiltelefon

Jelentkezési határidő:

2018. 05. 07.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2018. 06. 01.

Fényképes szakmai önéletrajz.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Borász - Világi Winery
  • Rövid pozíció név: Borász
  • Hirdető cég: EXATA GROUP, A.S.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Feladatok: szoros együttműködés a szőlészet vezetőjével (elvárások megfogalmazása a szőlő mennyiségével és minőségével kapcsolatosan)döntések előkészítése/meghozatala a szőlőfeldolgozással kapcsolatosan - eszközök, technológiák kiválasztása (fahordó, rozsdamentes acéltartály, egyéb anyagok)borkészítés folyamatának teljes koordinálásatermelési folyamatok optimalizálásamagasminőségű fajtaborok készítése modern új technológiákkalrészvétel borbemutatókon és a marketing tevékenység kidolgozásában, aktív részvétel a márkaépítésbenfesztiválokon való részvételszoros együttműködés a kereskedelmi részleggel, új lehetőségek felkutatása
  • Elvárások: gyakorlat és tapasztalat borkészítésben (tradicionális és új technológiák ismerete)minimum 3 éves szakmai gyakorlatlojalitásnyitottság új dolgokra, fejlődésre és kihívásokranagy munkabírásszőlész/borász végzettségB kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy mobiltelefon
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-07
Állás, munka még: EXATA GROUP, A.S.>