A Harsányi Pincészet területei Tokaj-hegyalja keleti részén fekszenek, közvetlenül az ország egyik legszebb kirándulóhelye, a Sárospatak, Megyer hegyi Tengerszem alatt.
A birtok különlegessége, hogy több évtizede a Harsányi család tulajdonát képezi.
2012-ben új korszak kezdődött a pincészet történetében. A jelenlegi tulajdonos bővítette a birtok méretét, és áttért a legkorszerűbb szőlőművelési és borászati technológiák alkalmazására. A minőségi, kézműves borászat elkötelezett híveként munkájuk jól ötvözi a hagyományokat, a modernitást és a szakértelmet.
Cégünk munkatársat keres sárospataki birtokára

borász

munkakörbe

Feladat:

  • birtok képviselete, igazgatása
  • borok készítése
  • vendégek, csoportok fogadása
  • borok bemutatása, borkóstolók megtartása
  • rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • hatékony együttműködés a szőlésszel

Elvárások:

  • szakirányú borász végzettség
  • min. 2 éves szakmai, borász tapasztalat
  • jogosítvány
  • megbízhatóság
  • lelkiismeretes munkavégzés
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kreativitás

Előny:

  • vezetői szemlélet
  • angol nyelvtudás
  • szakmailag elismert név
  • szakmai kapcsolatok
  • jó kommunikációs készség
  • elhivatottság a szakma felé
  • optimizmus

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelt juttatások: cégautó, telefon, laptop
  • rugalmas munkavégzési idő
  • fiatalos, lendületes, pozitív szemléletű csapat,
  • állandó kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sárospatak

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.