Csatlakozz bővülő csapatunkhoz, legyél részese egy minőségi gyártási folyamatnak, ahol nagyra értékeljük a szakértelmedet

Új kollégákat keresünk a következő pozícióba:

BOM mérnök

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

    Legyél a munkatársunk, hogy Veled együtt tudjuk megvalósítani hosszú távú fejlődési céljainkat. A jászárokszállási gyáregységben kisszériás egyedi gyártású kereskedelmi hűtőbútorokat készítünk változatos munkafolyamatokkal. A mi gyáregységünkben készült hűtőbútorokkal találkozhatsz a nagyobb üzletláncokban.

Főbb feladataid lesznek:

  • Új és meglevő darabjegyzékek létrehozás karbantartása, változások átvezetése és dokumentálása a meglevő ERP rendszerekben
  • Cikktörzs és kódállományok karbantartása
  • Darabjegyzékben szereplő tételek ellenőrzése
  • Javaslat készítése a különböző alapanyagok, segédanyagok felhasználására
  • Gyártmánydokumentáció és a konstrukciós darabjegyzék alapján a megfelelő gyártmány struktúra felépítése
  • Hibalista futtatás, hibajavítás
  • Cikkek bejegyzése, megfelelő beállítások hozzárendelése
  • Szervizre rendelt alkatrészek megfelelő beállítása.

Elvárásaink feléd:

  • Műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • ERP ismeretek (SAP/JDE)

Előny:

  • Hűtéstechnikai ismeret
  • Gépészmérnöki végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás, 5123 Jászberényi út 2.

Telefon: +36 70 510 4155