Szeretsz az ügyfeleknek segíteni és a legjobb megoldást kínálni a problémájukra? Munkaruházatot és munkavédelmi eszközöket importáló, több, mint 15 éves szakmai múlttal rendelkező cég keres egy dinamikus, jó értékesítési gyakorlattal rendelkező munkatársat, aki örömmel vesz az ügyfelek kiszolgálásában, és szeretne egy jó csapathoz tartozni.

Boltvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi az árukereskedelem forgalmazását, az árusítással foglalkozó egység működését. (bolt)
  • Irányítja, koordinálja és felügyeli a beszerzési és értékesítési tevékenységeket.
  • Kialakítja a bolt szolgáltatási normáit.
  • Kialakítja a választékot, termékkínálatot.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Boltvezetői végzettség
  • Önálló munkaszervezés, csapatmunka készség
  • Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol, társalgási szinten.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Főállású fix fizetés + teljesítményorientált bónusz
  • Egyéb juttatások: éves bónusz
  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szakmai és értékesítői képzés
  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Váci út 99.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzodat, a fizetési igényed megjelölésével kérjük elküldeni részünkre!