GÖDÖLLŐ COOP ZRT.

Boltvezető-helyettes / műszakvezető (Gödöllő és környéke)

Főbb feladatok, munkák:

    A Gödöllő Coop Zrt. a kizárólag magyar tulajdonú COOP üzletlánc tagja, a térségben jelentős és elismerten etikus foglalkoztató.
    Csapatunkba, azonnali belépéssel, Gödöllő és környékén működő üzleteinkben (Gödöllő, Csömör, Mogyoród, Kerepes-szilasliget, Szada, Veresegyház, Erdőkertes és Sződ) lehetséges munkavégzéssel jelenleg is keresünk megbízható, vevőcentrikus élelmiszer- és napi cikkek forgalmazásában tapasztalattal rendelkező munkatársakat.

    A boltvezető-helyettes a boltvezető irányítása alatt anyagi felelősséggel irányítja, szervezi és ellenőrzi a bolt valamennyi dolgozójának munkáját, emellett tevékenyen részt vesz az üzlet fizikai munkát igénylő folyamataiban is (eladó-pénztárosi feladatok, árufeltöltés).

    - Munkája során betartja a bolt tevékenységére vonatkozó kiadott rendelkezéseket, szabályzatokat és utasításokat.
    - A későbbiek során irányítja, képzi és fejleszti beosztottjait a vásárlók elégedettsége és a szabályszerű, hatékony munkavégzés érdekében.
    - Társvezetőkkel együttesen gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.

    - A leendő boltvezető-helyettes a részletes betanítás első hat hónapjában műszakvezető pozícióban kerül foglalkoztatásra, ezt követően tölthető be a boltvezető-helyettesi funkció. A betanulási időszakban a vezetői funkciókat a műszakvezető korlátozottan, illetve a boltvezető felügyeletével gyakorolhatja.

    Fontos, hogy a betanítási időszakban mutatott előrehaladás függvényében, illetve annak befejeztével akár Boltvezetői pozíció is betölthető.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A munkakör betöltésének feltételei:
    - középfokú, valamint szakirányú (élelmiszer) kereskedelmi végzettség, kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat,
    - makulátlan erkölcsi bizonyítvány,
    - egészségügyi alkalmasság,
    - több műszakos és hétvégi munkarend vállalása,
    - vevőközpontú szemlélet, nyitottság a szakmai újdonságokra,
    - lelkes és elkötelezett hozzáállás,
    - készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre,
    - igazolható vezetői készségek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - cikkelemes kereskedelmi informatikai rendszer alkalmazásában meglévő tapasztalat,

    - on-line élelmiszer-kiskereskedelemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    - stabil háttér,
    - versenyképes juttatási csomag,
    - folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Körösfői Kriesch Aladár utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével