Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
JÉGCSILLAG KFT.

Budapesti központú, élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó üzletlánc belvárosi üzletébe

Boltvezető helyettes

kollégát keres

Főbb feladatok, munkák:

    • az áru rendelése
    • az árubeérkezések ellenőrzése
    • a munka koordinálása
    • munkatervek készítése.

    Szúrópróbaszerűen ellenőrzik a frissességet, a beosztott kollégák által elvégzett feladatokat, és egyúttal oktatják, segítik az új munkatársakat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Élelmiszer kereskedelemben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat,

    Kereskedői, eladói vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség,
    Alapfokú termék- és áruismeret,

    Egészségügyi alkalmasság,

    Vevőközpontú szemlélet.

    Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

    Stabil vállalati háttér

    Versenyképes bérezés

    Vidéki munkavállalóinknak ingyene szállást biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A "jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Boltvezető helyettes
  • Rövid pozíció név: Üzletvezető helyettes
  • Hirdető cég: JÉGCSILLAG KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: • az áru rendelése • az árubeérkezések ellenőrzése • a munka koordinálása • munkatervek készítése. Szúrópróbaszerűen ellenőrzik a frissességet, a beosztott kollégák által elvégzett feladatokat, és egyúttal oktatják, segítik az új munkatársakat.
  • Elvárások: Élelmiszer kereskedelemben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat, Kereskedői, eladói vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség, Alapfokú termék- és áruismeret, Egészségügyi alkalmasság, Vevőközpontú szemlélet. Jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-04
Állás, munka még: JÉGCSILLAG KFT.>