Fornetti Kft.
  • Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve fele részben a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz.

    Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

  • Jelenleg Somogy, Tolna és Baranya megye területére a következő pozícióba keresünk munkatársat:

    Bolttechnológiai szaktanácsadó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Újonnan nyíló látványpékségeink technológiai beüzemelése Somogy, Tolna, Baranya megye területén
      • Az üzletekben dolgozó eladó munkatársak számára a technológiai ismeretek átadása
      • Segítségnyújtás a pékségek elindításában
      • Tudásanyag folyamatos bővítése és szinten tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Barátságos, türelmes, emberközpontú személyiség, aki a FORNETTI lelkes arca
      • Középfokú iskolai végzettség
      • „Kereskedelmi véna”, szolgáltatói szemlélet
      • B kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetési gyakorlat
      • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
      • Nagyfokú tanulási hajlandóság
      • Rugalmasság, terhelhetőség, mobilitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol nyelvtudás
      • Sütőipari vagy élelmiszeripari ismeretek

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási csomag
      • Céges autó, laptop, mobiltelefon
      • Stabil, piacvezető nemzetközi vállalati környezet
      • Támogató, emberközpontú vállalati kultúra
      • Szakmailag kiváló, együttműködő csapat
      • Modern informatikai és műszaki háttér

    Egyéb információ:

      • 4 hét betanulási idő a Fornetti cégközpontban, Kecskeméten
      • Kora reggeli munkakezdés a hét 4 napján, hétköznapokon

      Munkavégzés helye: Somogy, Tolna, Baranya megye

      Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Jelentkezési határidő:

    2019. 05. 31.

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva!