Bolti kisegítő diákmunka - V. kerület

Bruttó 1 300 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1065 Budapest, Podmaniczky utca

Főbb feladatok, munkák:

  • Polcfeltöltés
  • Pakolás
  • Üzlethelyiség tisztán tartása
  • Kasszázás
  • Egyéb ehhez tartozó feladatok ellátása

Munkaidő:
  • Hétfőtől vasárnapig 0:00-24:00 között, rugalmasan, előre egyeztetett beosztásban 8 órás műszakokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Heti legalább 2 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

  • Választható műszakok:
  • Hétfőtől péntekig 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00
  • Szombaton és vasárnap 10:00-22:00 vagy 22:00-10:00

Bér: Hétfő-szombat 06:00-22:00 között br. 1300 Ft/óra, 22:00-06:00 között, valamint vasárnap és ünnepnapokon: br. 1500 Ft/óra

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!