Bolti kisegítő diákmunka

Bruttó 1 412 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1091 Budapest, Üllői út 129.

Megrendelőnk a Fradi shop!

Főbb feladatok, munkák:

  • vevők udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • üzlettér rendben tartása
  • áruátvétele, feldolgozása
  • áru/termékek kihelyezése, meghatározott irányelvek alapján
  • megrendelések összekészítése és csomagolása
  • beérkező áruk/termékek raktárba történő elhelyezése
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Munkaidő:
Hétfőtől szombatig 10:00-19:00 között, előre egyeztetett időbeosztásban, heti minimum 20 óra vállalásával

A munkát megelőzi egy körülbelül 3 alkalmas fizetett próbanap

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ez utóbbi az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • állandó munkalehetőség
  • rugalmas munkabeosztás
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • barátságos, családias légkör
  • színvonalas környezet
  • prémium minőségű munkaruházat biztosítás
  • akár azonnali munkakezdés

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!