Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Wellmed Kft.
A kategóriájában piacvezető, Egészség Plusz Egészségmegőrző szaküzlethálózat

Bolti értékesítő

Budapest / Cegléd

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet teljes körű, önálló működtetése
  • Proaktív, a vásárlói igényeknek elébe menő vevő kezelés
  • Az árukészlet napi szintű kezelése,
  • Számítógépes áruforgalmi rendszer, pénztárgép kezelése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Kereskedői szemléletmód,
  • Eladói tapasztalat,
  • Teljesítmény- és célorientáltság,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Pozitív, megnyerő személyiség,
  • Előny az egészségügyi végzettség, érdeklődés.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Szakmai kihívások
  • Teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, és fizetési igény elküldésével az alábbi email címen lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Wellmed Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Bolti értékesítő
  • Rövid pozíció név: Bolti értékesítő
  • Hirdető cég: Wellmed Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Az üzlet teljes körű, önálló működtetése Proaktív, a vásárlói igényeknek elébe menő vevő kezelés Az árukészlet napi szintű kezelése, Számítógépes áruforgalmi rendszer, pénztárgép kezelése,
  • Elvárások: Középfokú végzettség, Kereskedői szemléletmód, Eladói tapasztalat, Teljesítmény- és célorientáltság, Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, Jó kommunikációs készség, Pozitív, megnyerő személyiség, Előny az egészségügyi végzettség, érdeklődés.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-13