WhiskyNet Kft.

Bolti eladó pozíció az Év Boltja 2018 Díjat nyert GoodSpirit Shopban

Hirdetés szövege:

    Bolti értékesítő pozíció az Év Boltja 2018 Díjat nyert GoodSpirit Shopban

    Magyarország legszélesebb whisky kínálata és más különleges, egyedi párlatok, szakértői tudás elsajátítása vár rád a Good Spirit Shop értékesítői csapatában!

    Filozófiánk: „Nemcsak kínáljuk, értünk is hozzá!”

    Cégünkről:

    A GoodSpirit Shop Magyarország legszélesebb whisky kínálatával rendelkezik, ahol jól képzett szakemberek segítik a vásárlók eligazodását a párlatok világában. Valljuk, hogy a termék akkor válik igazi termékké, ha nemcsak a palackokat nyújtjuk át az ügyfeleknek, hanem ellátjuk őket a termékre jellemző hasznos tudással, információval is. Ez a gondoskodás jelzi, hogy évről évre növekszik visszatérő ügyfeleink és törzsvásárlóink száma. Odafigyelünk a vásárlók és munkatársaink tudásának fejlesztésére is, ezért a kóstolóteremben magyar és nemzetközi szakemberek részvételével értékes tudást tartalmazó kóstolókat szervezünk.

    Főbb feladataid lesznek:

    • prémium párlataink megismerése, szakértői tudás extenzív növelése
    • vásárlók fogadása, szakértői kiszolgálása, tanácsadás nyújtása
    • értékesítési célok elérésében való aktív közreműködés
    • shopmenedzser munkájának segítése
    • áruátvétel és kihelyezés
    • számlázás (Serpa vállalatirányítási rendszerben)
    • webes rendelések helyszíni kiszolgálása
    • akciók, promóciók kezelése, ártáblák aktualizálása
    • időszaki leltárban való részvétel
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonos információnyújtás
    • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

    Elvárások:

    • erős értékesítői véna, magabiztos fellépés és hatékony kommunikáció
    • jó megjelenés, ügyfélorientált hozzáállás
    • felelősségteljes és megbízható, kezdeményező személyiség
    • aktív angol nyelvtudás (sok külföldi vásárló van)
    • MS Office magabiztos felhasználói tudás
    • pontos, precíz munkavégzés csapatban és önállóan
    • tanulásra, fejlődése nyitott személyiség

    Előnyök:

    • prémium párlatok ismerete vagy annak értékesítésében szerzett tapasztat
    • B-kategóriás jogosítvány
    • Serpa vagy más számlázó programban szerzett jártasság
    • angolon kívül más idegen nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

    • nagyon lelkes és befogadó, egy igazi jó csapat
    • több mint 1000 féle whisky, limitált példányszámú palackozások, különleges, egyedi párlatok megismerése
    • exkluzív, igényes munkakörnyezet
    • hosszú távú fejlődési lehetőségek, szakértői tudás elsajátítása
    • kreatív gondolataid meghallgatása és megvalósítása
    • munkaidő: heti 40 óra, esetenkénti hétvégi munkavégzéssel (törzsidő: 10:45-től 19:15-ig , 30 perc ebédidővel)
    • munkavégzés helyszíne: belváros (V. kerület)

    Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a hirdetés:

    Küldd el a friss CV-det magyarul és angolul a megadott e-mail címre a bérigényed megjelölésével, illetve írj egy rövid motivációs levelet hogy miért keltette fel az érdeklősedet a hirdetés és milyen jövőképet képzelsz el magadnak a mi csapatunkban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1053 Budapest, Veres Pálné utca