A Tolnay Vas és Építőanyag Kft. egy több mint 20 éves múltra visszatekintő barkács- vas- és építőanyag kereskedelem Pest megyében, Páty és Biatorbágy között.

Barkács termékek széles kínálatával, szerszámok, kisgépek, csavarok, fittingek, vasanyagok, építőanyagokkal és folyamatosan megújuló és bővülő termékkínálattal várja vásárlóit.

Bolti eladó

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevők kiszolgálása a barkácsboltban, szakmai segítségnyújtás
  • Aktív részvétel, vásárlóink maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálásában az üzlet termékeinek értékesítése során
  • Számlázás, bolti értékesítés, kassza napi elszámolása
  • Beérkező áruk átvétele, ellenőrzése, cikkezése, polcon történő elhelyezése
  • Polcfigyelés, polcrendezés, bolti látkép igazgatása
  • Beszállító partnerekkel való esetleges kapcsolattartás, rendelés leadás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
  • Családias légkör
  • Biztos vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Vásárlási kedvezmény az általunk forgalmazott termékeknél
  • Túlóramentes munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Barkács és műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Barátságos és vevőorientált szemlélet, pontos, alapos, önálló munkavégzés
  • Kiváló szervező-, tárgyaló - és problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Műszaki termékek és megoldások iránti fogékonyság
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség, gyakorlat vagy ismeret
  • Vektory számlázó program ismerete

nyelvtudást nem igényel a pozíció, teljes munkaidő, reggel 7:00 – 16:00-ig.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Páty, 2071 Torbágyi út 0134/7.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.