JÓ KÖZÉRZET KÖZPONT Kft.

Bővülő csapatunkba

BOLTI ELADÓ - TANÁCSADÓ

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Hosszútávra keressük munkatársunkat! 2005 óta sikeresen működő cégünk igényesen berendezett budapesti vitaminüzletébe keresünk munkatársat.

    Főállásban, teljesen bejelentett, kereskedelemben versenyképes fix fizetéssel, csapatunk bővítése céljából keresünk:

    BOLTI ELADÓ - TANÁCSADÓ MUNKATÁRSAT

    A feladata: Bejáratott vevőkörrel rendelkező üzletünk vevőkörével a kapcsolattartás telefonon, e-mailon, SMS-ben valamint személyesen az üzletben, felmerülő egészséggel kapcsolatos problémáikra szakértő tanácsadás.

    Célja a törzsvásárlók megtartása, és a visszatérő vásárlók kiszolgálása.

    Szakmai képzés, előrelépési lehetőség, prémium rendszer biztosított. Fix fizetés+prémium. Rendszeres vezetői segítség a célok elérésében.

    Munkaidő: Hétfőtől -péntekig 9-18:30 óráig, a bolt nyitva tartása alatt.

    Egyedülállóan csak nálunk: Egész évben minden hétvége szombat, vasárnap, ünnepnap, “ledolgozós” szombat szabad, valamint ezenfelül a december 27-31-ig szabadságot biztosítunk.

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkakezdés: azonnali

    Munkaidő: teljes munkaidős

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szükséges: Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség és empátia.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Sütő utca

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.