A Conrad Electronic több, mint 90 éve szolgálja az elektronika és technika után érdeklődőket.
A Conrad a világ több mint 100 országában jelen van 250.000 terméket meghaladó áruválasztékával.
Conrad Electronic Magyarország

Bolti eladó

pozícióba keres munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • személyes műszaki tanácsadás, érdeklődők, vásárlók folyamatos eladáshelyi kiszolgálása
  • ügyfelek reklamációinak kezelése, ügyintézése
  • árukiadás, árumozgatás, árufeltöltés
  • polcok takarítása
  • Ügyfélrendelések kiadása, számlázás

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, ügyfélkapcsolat tartásban, műszaki vevőszolgálati, kiskereskedelmi értékesítésben szerzett többéves tapasztalat, vevőközpontú szemlélet
  • számítástechnika, méréstechnika, forrasztás technika és audiotechnika területeken szerzett tapasztalat, ilyen terű érdeklődés, elektronikai alkatrész ismeret
  • középfokú szakirányú (elektronikai / gyengeáramú vagy erősáramú) végzettség, érettségi
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német vagy angol nyelvtudás
  • nem dohányzó
  • az elektronika több területéről származó tapasztalat
  • SAP felhasználói ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, jutalékkal, étkezési hozzájárulás
  • megbízható, hosszú távú együttműködés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.