Székesfehérvári Turisztikai Közhasznú Nonprofit Kft.

A székesfehérvári turizmus több szegmensében is aktívan tevékenykedő szervezetünk, a Székesfehérvári Turisztikai Kft. Ajándékbolt és Jegyiroda üzletébe keressük új kollégánkat egy vidám és fiatalos csapatba!

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Oskola u. 2-4.

Csatlakozz hozzánk

Bolti eladó

pozícióba!

Feladatok:

    Téged várunk, ha ügyesen bánsz az emberekkel, és szeretsz is velük kommunikálni, valamint nem okoz számodra gondot a hétvégi munkavégzés sem!

    Feladataid lesznek:

    • ajándéktárgyak értékesítése
    • jegyirodai értékesítés (országos online jegyrendszerek kezelése, valamint bizományosi jegyértékesítés formájában)
    • pénztár kezelése
    • vásárlók magas szintű, udvarias kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ms office),
    • precíz, önálló munkavégzés
    • nyitott, kommunikatív személyiség
    • alapszintű angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés, teljes munkaidős foglalkoztatás
    • dinamikus, vidám és kreatív csapat
    • igényes munkakörnyezet a gyönyörű Hiemer-házban

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Oskola utca 2-4.

A jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát cégünknek 2020. január 22-ig!