''ZOMKO'' Kft

Bolti eladó (Szeged)

A ZOMKO Kereskedelmi Kft. keres, akár azonnali kezdéssel:
BOLTI ELADÓ MUNKATÁRSAT
Cégünk egy 30 éves, országos lefedettséggel rendelkező, 100%-ig magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő szerszámnagykereskedelmi vállalat, aki Téged keres!
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
6721 Szeged, Brüsszeli krt. 32.

Főbb feladatok, munkák:

• Vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása, tanácsadás
• Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése az üzlethálózat belső szabályzata alapján
• Áru bevételezése, ellenőrzése, karbantartása és előkészítése az eladásra
• Folyamatos árurendezés
• Vevői visszajelzések kezelése
• Szoros együttműködés a cég egyéb egységeivel
• Munkaterület rendben és tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Középiskolai végzettség
• Műszaki kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
• Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
• Önálló, precíz munkavégzés
• Magabiztos kommunikáció
• Megbízhatóság
• Energikus személyiség és csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Számítástechnikai ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• Biztos munkahelyet egy kiemelkedő minőségi termékeket forgalmazó cégnél
• Teljes munkaidős foglalkoztatást, egy műszakos, nappali munkarendet 7:30 - 16:30-ig
• Hosszútávon tervezhető, folyamatos munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nagy múltú, 100%-ig magyar tulajdonban lévő szerszámnagykereskedelemi cégnél
• Modern, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközparkot
• Lendületes munkahelyi légkört, jó hangulatot
• Betanítást, oktatást és kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6721 Szeged, Brüsszeli körút 32.

Jelentkezésed fényképes Önéletrajzzal várjuk, tárgyban a pozíció megjelölésével.