A Studio Moderna Kft. 21 európai országban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális cég. Ismertebb márkáink: Dormeo, Top Shop, Kosmodisk, Delimano, Nutribullet, Walkmaxx.

A Studio Moderna szolnoki üzletébe

Bolti eladó

pozícióba munkatársat keresünk.

Amiben számítunk rád:

  • a vásárlók igényeinek megismerése, és teljeskörű, magas színvonalú kiszolgálása,
  • alapos termékismeret, aktív részvétel az értékesítés ösztönzésében,
  • törzsvásárlóink számának növelése,
  • árukészlet átvétele, kihelyezése és napi kezelése,
  • pénztárosi és pénztárhoz kötődő feladatok ellátása,
  • a leltárakban való aktív részvétel,
  • az üzlet esztétikus, tiszta, rendezett képének biztosítása ,
  • egyéb, a munkakörhöz tartozó feladatok ellátása.

Téged keresünk, ha

  • eredményorientált szemlélettel törekszel a közös célok elérésére,
  • kíváncsi vagy az emberekre és szívesen kezdeményezel beszélgetést,
  • örömmel dolgozol egy jó csapatban,
  • könnyen megtalálod a közös hangot másokkal,
  • hosszú távon gondolkozol.

Amennyiben csatlakozol csapatunkhoz,

  • kiszámítható, pontosan érkező, versenyképes jövedelmed lesz,
  • béren kívüli juttatásban részesülsz,
  • folyamatos fejlődésed tréningekkel és visszajelzésekkel segítjük,
  • változatos szakmai kihívásokat biztosítunk,
  • egy stabil munkahelyre érkezel, ahol támogató csapat vár.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cégnél, akkor küldd el önéletrajzodat.