A Studio Modernanál büszkék vagyunk arra, hogy Európa egyik vezető direkt értékesítéssel foglalkozó multinacionális vállalatává váltunk. Közép- és Kelet- Európa 21 országának 400 milliós fogyasztói piacán vagyunk jelen 8000 munkatársunkkal. Nap, mint nap azon dolgozunk, hogy innovatív megoldásokkal támogassuk vásárlóink aktív életvitelét és egészségét, valamint kényelmesebbé tegyük otthonaikat.
Ismertebb márkáink: Dormeo, Nutribullet, Top Shop, Delimano, Walkmaxx, Kosmodisk.

Bolti eladó

munkatársat keresünk budapesti üzleteinkbe.

Amiben számítunk rád:

  • a vásárlók igényeinek megismerése, és teljeskörű, magas színvonalú kiszolgálása
  • alapos termékismeret, aktív részvétel az értékesítés ösztönzésében
  • törzsvásárlóink számának növelése
  • árukészlet átvétele, kihelyezése és napi kezelése
  • pénztárosi és pénztárhoz kötődő feladatok ellátása
  • a leltárakban való aktív részvétel,
  • az üzlet esztétikus, tiszta, rendezett képének biztosítása
  • egyéb, a munkakörhöz tartozó feladatok ellátása

Téged keresünk, ha

  • eredményorientált szemlélettel törekszel a közös célok elérésére
  • kíváncsi vagy az emberekre és szívesen kezdeményezel beszélgetést
  • örömmel dolgozol egy jó csapatban
  • könnyen megtalálod a közös hangot másokkal
  • hosszú távon gondolkozol

Amennyiben csatlakozol csapatunkhoz,

  • kiszámítható, pontosan érkező, versenyképes jövedelmed lesz
  • béren kívüli juttatásban részesülsz
  • folyamatos fejlődésed tréningekkel és visszajelzésekkel segítjük
  • változatos szakmai kihívásokat biztosítunk
  • egy stabil munkahelyre érkezel, ahol támogató csapat vár

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.