A Scitec Nutrition sportcélú étrend-kiegészítők gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, folyamatosan fejlődő nagyvállalat. Budapesti munkavégzési hellyel keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Feladatok:

  • Sporttáplálék-kiegészítők, ruházat és egyéb termékek értékesítése
  • Vevői igények alapos felmérése
  • Táplálkozási tanácsadás
  • Termékek esztétikus elrendezése
  • A bolt rendben tartása
  • Áru rendelése, bevételezése, polcok feltöltése, leltár
  • Kassza és bolti program kezelése
  • Üzlet nyitása-zárása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapvető felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és meggyőző készség, alkalmazkodó képesség
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiskereskedelmi, aktív értékesítési tapasztalat
  • Sporttáplálék-kiegészítők és étrend kiegészítőkről szerzett ismeretek
  • Sportos életmód, sportos megjelenés

Egyéb információ az állásról:

  • Munkaidő: teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A jelentkezés elküldésével az érintett hozzájárul ahhoz, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatait a Scitec Kft. kezelje.
Az Adatvédelmi Tájékoztatónk weboldalunkon érhető el.