SZ és M SZEMA-KER Kft (SZ ÉS M SZEMA-KER KFT.)
Cégünk papír-írószer áruk kis és nagykereskedelmi értékesítésére, 1994-ben, győri székhellyel alakult. A társaság 26 éves fennállása alatt a megye egyik legnagyobb papír-írószer kereskedelmi cégévé vált.
Munkatársat keresünk

Bolti eladó, pénztáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Papír-Íroszer bolt Győrben, fiatalos, vidám, talpraesett, önállóan és csapatban is dolgozni képes, munkatársat keres.
    Feladatok:
    - a vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása,
    - gyors és pontos pénztári munka,
    - árufeltöltés, áru összekészítés,
    - az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása. Munkaidő: Hétfő - Péntek 7.30-16.00
    Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, az alábbi linken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Gyors és pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

    #megfelelő bérezés, #szabad hétvége, #stabil fizetés, #jogtisztán bejelentett bér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9028 Győr, József Attila utca 40.

A jelentkezéshez kérjük fényképes önéletrajz csatolását.