STAN AHUJA COUTURE KFT.

Bolti eladó/ pénztáros

Főbb feladatok, munkák:

Teljes munkaidős recepciós/bolti eladót keresünk belvárosi, luxus környezetben elhelyezkedő üzletünkbe!
A divat szerelmese vagy és érdekelnek a luxus márkák? Netán kereskedelmi végzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezel? Az angol sem okoz problémát és szereted, ha a vásárlók elégedetten távoznak az üzletből? Az adminisztratív feladatokkal is megküzdesz? Ha minderre igen a válasz, akkor már csak az önéletrajzodat kell elküldened nekünk, hogy a Stan Ahuja profi, fiatalos csapatához csatlakozhass, és megnyíljon előtted a luxus márkák világa!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Feladataid:
  • vásárlók fogadása és kiszolgálása
  • telefonhívások és e-mailek megválaszolása
  • napi bejövő és kimenő posta kezelése
  • az üzlet és a termékek prezentációja

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hogy miért érdemes hozzánk jelentkezned a versenyképes fizetésen kívül?
  • a szakma legjobbjaitól tanulhatsz
  • multikulturális környezetben dolgozhatsz
  • hosszútávú fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk
  • napi szinten használhatod az angol nyelvtudásodat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Andrássy út 38.

Kérlek jelentkezz a hirdetésben megjelölt e-mail címen keresztül.