OKAIDI (OKID KFT.)

Francia gyermekruházati üzletünkbe keressük új csapat tagunkat, a Mammut bevásárlóközpontba.

Csatlakozz hozzánk

Bolti eladó, pénztáros

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Munkavégzés egy kellemes budai helyszínen, ahol egy francia cég igényes termékeit árulhatod. Magyar közép-vállalkozásként nálunk nem csak egy szám leszel egy hatalmas halmazban, hanem egy kicsi csapat megbecsült tagja.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Köztünk a helyed, ha vérbeli kereskedő vagy!
    Ha csatlakozol, sokat fogsz majd vásárlókkal beszélgetni, így nem árt, ha ezt kimondottan szereted.
    A kiválasztottunk részt fog venni a heti rendszerességgel érkező áru átvételében, kihelyezésében, értékesítésében, esetleges cseréjében. Fontos, hogy eredmény-motivált légy, mert mi is azok vagyunk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Boldogok lennénk, ha beszélnél idegen nyelveket. Főleg az angol hasznos, de a francia is jól jöhet.

Amit kínálunk:

    Egész napos munkaidő-beosztással dolgozunk, egy nap általában 11,5 órát vagyunk bent.
    Az üzlet a hét minden napján nyitva van, ezért minden hónapban van hétvégi munkavégzés is.
    Karácsony és szilveszter napján viszont zárva vagyunk, hogy mindenki a családjával ünnepelhessen.
    A próbaidőt szeretnénk alkalmi munkavállalóként végig csinálni, majd kölcsönös elégedettség esetén határozatlan idejű munkaviszonyba jelentenénk be.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Lövőház utca 1.

Jelentkezésed fizetési igény megjelölésével és önéletrajzoddal várjuk.