Nemara Gold Kft

Bolti eladó-pénztáros

A közel 30 éve működő kis közért a XI. kerületben található kedvező adottságokkal. Családi vállalkozásként működik.
Jellemzően alapvető élelmiszereket, pékárut, tejtermékeket, felvágottakat és üdítő italokat árusít de kiegészító vegyes cikkek (drogériai termékek, vegyi és papír áru) is az árukészlet része.

Főbb feladatok, munkák:

Kis közértbe keresünk középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat szakmai gyakorlattal.
Az egyszemélyes kis közértbe leinformálható, önállóan dolgozó, öntevékeny munkatárs jelentkezését várjuk.
Két műszakos munkarend a nyitva tartáshoz igazodva, hétvégén egy műszak van.
Jelenlegi nyitva tartás: hétköznap reggel 6-órától este 19 óráig, hétvégén reggel 8 órától este 18 óráig.
Elvárt szakmai tapasztalat 1-2 év.

Megbízható, becsületes munkatárs jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A munkavégzés főbb feladatai:
számítógépes kassza kezelés és bankkártya elfogadás
árurendelés előkészítése, termékek árazása
áru átvétel mennyiségi és minőségi ellenőrzéssel, dokumentációval
áruk feltöltése, szavatossági idők figyelése
csemegepult kezelés, szeletelőgép használat
Fornetti pékáru sütés
személyes higiéniai és tisztasági előírások folyamatos betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny a munkahelyhez közeli lakhely, a hasonló munkakörökben szerzett vezetői tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1114 Budapest