ALPHA-VET Kft.
Neked van kiskedvenced? A tiédet hogy hívják ? (Írd az önéletrajzod tetejére a kiskedvenced, kisállatod nevét!)
Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol végre azért vagy előnyben, mert van kiskedvenced? Olyan kollégát keresünk, aki imádja a kiskedvencét, és örülne, ha munkaidőben is vele kapcsolatos dolgokkal foglalkozhatna!
A 100%-ban magyar tulajdonú Alpha ZOO Kft. az ország egyik legnagyobb állateledel- és felszerelés értékesítő áruház lánca, keresi szaktanácsadó, értékesítő kollégáit folyamatosan bővülő csapatába!
Az Alpha ZOO Kft. az Alpha Holding része. Szívvel lélekkel és erős háttérrel, szaktanácsadással támogatjuk a kiskedvenceket, hogy legalább olyan jól érezzék magukat a bőrükben, mint mi - a gazdáik! ugye van kisállatod?

Bolti Eladó/ Pénztáros

Főbb feladatok, munkák:

    Mit fogsz csinálni? Mivel fog telni a napod?
    • kiszolgálni a vásárlókat úgy, hogy mosollyal távozzanak,
    • pontos, precíz pénztárgépkezelés, kasszázás
    • termék rakodás, rendezés, hogy legyen mit eladni (árufeltöltés)
    • üzlet rendben tartása, ha kell takarítással (te se szeretsz piszkos helyre belépni)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minden állatbarát, kutyákat, cicákat szerető jelentkezését várjuk, aki érzi magában az értékesítő vénát és kipróbálná magát a szaktanácsadásban egy szuper állateledel és kiskedvenc felszerelés szakáruházban.

    Ami mindenképpen kelleni fog:
    • bármikor, bárkivel, bárhol tudsz kapcsolatot létesíteni, azaz jól kommunikálsz
    • mersz, akarsz, tudsz önállóan dolgozni, ha úgy adja a helyzet.
    Kompetenciák
    Mit keresünk benned?
    • pontos vagy és precíz, nem szereted a félmunkát
    • problémákat kihívásnak tekinted, nem gondnak
    • szeretsz másokkal együtt dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Örülünk, ha már dolgoztál hasonló helyen, vagy van kereskedelmi végzettséged, itt biztosan tudod kamatoztatni a tapasztalataidat. .

Amit kínálunk:

    Juttatások:
    • Stabil munkahely, rengeteg energiával és erős háttérrel
    • Vírusálló munkahely (COVID)
    • Karrierlehetőség, életpálya modell
    • Tanulási és képzési program

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8500 Pápa, Celli út 92.

Mi fog történni miután jelentkezel?

  1. Miután elküldted a jelentkezésed, és kiválasztásra kerülsz, akkor pár napon belül felvesszük veled a kapcsolatot.
  2. Ha állásinterjúra sor kerül, és mindenben megegyezünk, akkor megírjuk a szerződést és kezdhetsz is.
  3. Az egész maximum 2-3 hét és már nálunk dolgozhatsz.
  4. Várjuk a fényképpel ellátott önéletrajzodat!