Bolti eladó

Hirdetés szövege:

    Az It’s time shop Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő óra, ékszer hálózata kilenc üzlettel. Portfóliónkban kizárólag mai trendeknek megfelelő divatórák és ékszerek szerepelnek, de a svajci és német márkák egyaránt megtalálhatóak. ( Paul Hewitt, Bering, Tommy Hilfiger, Guess, Thomas Sabo, Swarovski, Daniel Wellington, Calvin Klein, Fossil, Michael Kors, Zeppelin, Roamer stb....)

    Cégünk megbízhatóságát a szakmában eltöltött 12 év szavatolja.

    Megannyi előnye van annak, ha nálunk dolgozol:

    - nálunk kiteljesedhetsz

    - juttatások

    - tréningek, karrier és fejlődési lehetőségek várnak

    Főbb feladatok:

    - vevők szakszerű, kulturált kiszolgálása

    - pénztárgép kezelése, készletek kezelése, leltárban való részvétel, áru átvétele, árazása, kihelyezése

    - munkáltató által előírt napi adminisztratív feladatok pontos elvégzése

    - eladótér, üzlethelység tisztántartása

    Elvárások:

    - jó kommunikációs képesség

    - rugalmasság

    - megbízhatóság

    Előny:

    -kereskedelmi tapasztalat

    Amit kínálunk:

    - segítőkész, ösztönző csapat

    - biztos háttér

    - teljes munkaidős foglalkoztatottság

    - alapbér+ biztos jutalék

    - rugalmas beosztás

    - dolgozói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1091 Budapest

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek