MONTAGNA SPORT 60 Kft.
Az ország egyik legnagyobb téli sport üzlete vagyunk, használt és új termékeket egyaránt forgalmazunk, kölcsönzünk és szervizelünk.
Munkatársat keresünk

Bolti eladó

pozícióba.

Hirdetés szövege:

    Zuglói téli sport szaküzletbe keresünk eladó munkatársakat teljes és részmunkaidőben egyaránt. Október végi / Novemberi kezdéssel március 20.ig.

    Mire számíthatsz tőlünk:

    - Rugalmas rész- vagy teljes munkaidő

    - Versenyképes fizetés

    - Kedvezményes vársárlási lehetőség

    - Dinamikus csapat, fiatalos légkör, jó hangulat
    - Fejlődési lehetőség

    Mit várunk el tőled:

    - Jó kommunikációs és meggyőző készség

    - Pontosság, megbízhatóság, önállóság

    - Rugalmasság és tudásvágy

    - Alkalmazkodó képesség, mobilitás

    - Pontosság, felelősségtudat

    - Ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés

    Feladatok:

    - Sílécek, sícipők, ruházat és egyéb termékek értékesítése boltunkban (Budapest 14. ker Bosnyák tér.)

    - Kölcsönzéshez segítség kiválasztani a termékeket

    - Termékek esztétikus elrendezése, a bolt rendben tartása

    Előny, ha ezekkel is rendelkezel:

    - Síelő/snowboardozó tapasztalat

    - sportboltban vagy máshol eladói munkavégzés

    1000Ft / óra nettó fizetés . Jelentkezés önéletrajzzal. Azt is írd meg hogy teljes munkaidőben vagy kevesebbet tudnál e jönni. A személyes interjúról telefonon értesítünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 136.

Havi nettó fizetési keret:

168 000 HUF