Bolti eladó

Hirdetés szövege:

    A Mobil Adás-Vétel immár 13 üzlettel várja ügyfeleit. Új és használt mobiltelefonok és a hozzá kapcsolódó kiegészítők és szórakoztató elektronikai eszközök értkésítésvel foglalkozik,

    Budapesti üzleteinkbe keresünk BOLTI ELADÓ munkatársakat.

    Feladatok

    Az üzletben található árucikkekkel kapcsolatban teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára, szakszerű értékesítés
    Ártáblák, árcímkék aktualizálása
    Üzlet rendezett és tisztán tartása
    Napi forgalmak könyvelése
    Vevőrendelések felvétele
    Áru kihelyezése

    Elvárások

    Középfokú végzettség
    Jó kommunikációs készség
    Határozottság, magabiztosság, önálló munkavégzés
    Gyors gondolkodás, problémamegoldó képesség
    Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

    Előnyök

    Műszaki végzettség előny, de nem feltétel
    Adott szakterületen, kereskedelemben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk

    Hosszútávú munkalehetőség
    Alapbér + prémium rendszer
    Szakmai képzéseken való részvétel
    Fejlődési és előrelépési lehetőség

    Ha örömét leli a tanácsadásban és az értékesítésben, valamint szívesen foglalkozik emberekkel, és mobilkészülékekkel akkor minden bizonnyal sikeres tagja lesz csapatunknak.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek