MILLERIUS Kft.

Cégünk 13 éve tevékenykedik a kereskedelem területén. Munkánkat első sorban a precizitás, a stabilitás és a kiszámíthatóság jellemzi. Jelenleg 8 Lipóti Pékség mintaboltot üzemeltetünk Somogy,- Tolna,- és Baranya Megyében.

Munkatársat keresünk

Bolti eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    ELADÓI pozícióba keresünk munkatársakat Pakson! Társaságunk a Barátság- és a Dózsa Gy. úton működtet Lipóti Pékségeket. Üzleteink minőségi pékárut, cukrásztermékeket és kávékészítményeket kínálnak a Kedves Vásárlóinknak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Megbízható, a munkájára és önmagára kifejezetten igényes, önállóan dolgozni tudó munkavállalók jelentkezését várjuk részmunkaidőben is.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Kereskedelmi tapasztalat előny jelent.

Amit kínálunk:

    A munkalehetőség kortól, nemtől független. A munkaviszonyban versenyképes jövedelmet, korrekt, hosszútávú, törvényes munkakereteket biztosítunk!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7030 Paks, Barátság útja 3.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes önéletrajzát.