Marketing Investment Group Hungary Kft.
  • A Sizeer egy több márkát forgalmazó üzletlánc, amely évről évre egyre több vásárlót vonz. A több mint 100 üzletben olyan márkák kaphatók, mint a Nike, az Adidas, a Reebok, a Lacoste, a Timberland, a Puma, a Vans, a Converse, a New Era vagy az O’Neill, melyek Lengyelország legjobb bevásárlóközpontjait fémjelzik. 2013. december 17-én Németországban megnyílt az első Sizeer üzlet. Ezzel a nappal kezdődött a brand intenzív kelet- és közép-európai (CEE) terjeszkedése is. Németországban, Csehországban, Szlovákiában, Litvániában és Lettországban összesen 40 üzletet működtetünk. Most Magyarországon a sor.

  • Bolti eladó

    Főbb feladatok, munkák:

      Felelősségi körödbe fog tartozni:

      • Vásárlók professzionális, magas szintű kiszolgálása
      • Üzlet nemzetközi látványtervezésének fenntartása
      • Pénztárkezelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ha:

      • kommunikatív vagy,
      • könnyen létesítesz kapcsolatot,
      • felelősségteljes és mosolygós vagy,
      • szeretsz emberekkel dolgozni,
      • szeretsz eladni,
      • értékeled a stabilitást és szeretnél ismert márkákkal dolgozni,

    Amit kínálunk:

      • fejlődési és előlépési lehetőség egy stabil cégnél,
      • munka egy professzionális csapatban,
      • vonzó munkavállalási feltételek,
      • kedvezmény termékeinkre,
      • rugalmas műszakbeosztás.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1062 Budapest, Váci út 1-3.

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!