KatiMami Szociális Szövetkezet
Munkatársat keresünk

Bolti eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Elérhetőség: 06-23-365-735

    Pozíció leírás: Az árubeszerzés segítése, a megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása. Feladatok: - vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása - felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához - vevők kiszolgálása - áru csomagolása - pultok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása - közreműködés a leltározásban - áruátvétel, rakodás, raktározás Elvárások: hasonló területen szerzett tapasztalat - kapcsolatteremtő készség - meggyőző készség - megbízhatóság, önállóság - pontosság, felelősségtudat Előny: - értékesítendő termékcsoport ismerete. Amit kínálunk:Versenyképes fizetés,családias környezet Munkavégzés helye: Érd Jelentkezés módja:Telefonon,e-mailben,személyesen

Az álláshoz tartozó elvárások:

    megbízhatóság

    önállóság

    pontosság

    felelősségtudat

    hasonló területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Riminyáki út 64.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Telefonon,e-mailben várjuk jelentkezésüket.

Tel.: 06-23-365-735