Hangszóróbolt.hu Kft.
Munkatársat keresünk

Bolti eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A hangszóróboltba keresek eladót-üzletvezetőt.

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
    Vásárlók szakszerű tájékoztatása, és kiszolgálása.
    Pénz és pénztárgépkezelés.
    Telefonos, email-es ügyfélkapcsolat tartás.
    Raktárkészlet figyelés, árurendelés, árufeltöltés.
    Takarítás.
    Kisebb szerelési munkák elvégzése ( Hangszóró ki-be csavarozás, forrasztása )
    Szakmai képzettség bővitése. ( tanulás )

    SZÜKSÉGES: Hi-Fi alapismeretek.

    NAGYON JÓ HA: Segítőkész vagy, Hajlandó vagy tanulni, új dolgokat megismerni, Türelmes vagy.

    ELŐNYÖS HA: Van eladói tapasztalatod, Hosszú távra gondolkodsz,
    Azért jelentkezel mert érdekel EZ a munka és nem csak egy ÁLLÁS kell.

    AMIT KÍNÁLUNK: Sok munka, Sok tanulnivaló, Hosszú távú munka lehetősége, Barátságos környezet, Megbecsülés, Teljesítményarányos-fizetés.

    Fényképes-önéletrajzot az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikáció,
  • eladói tapasztalat,
  • hifi termékek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1067 Budapest, Szondi utca 27.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

  • Fényképes önéetrajz, és motivációs levél