Bolti eladó

Nettó 280e - 340e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

GÁPA KFT.

1093 Budapest, Vámház körút 1-3.

GÁPA KFT.

Munkatársat keresünk

Bolti eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Szereted a kereskedelmet, és olyan helyet keresel, ahol jól érzed magad? Ahol jó a csapat? És ahol megbecsülnek?
Nálunk mindezt megtalálhatod!
Olvasd végig a hirdetést, részletesen leírunk mindent.

ÍGY DOLGOZHATSZ VELÜNK:

  • Családias hangulatban, jó fej kollégák között, mindent megbeszélve egymással.
  • Napjaink jó hangulatban, tartalmas és változatos feladatokkal telnek, miközben fontos számunkra az elégedett vásárló is, ezért nagy hangsúlyt fektetünk a kiszolgálás minőségére.
  • A beosztás 2 hétre előre pontosan kiszámítható.
  • A fizetésed betanulás után (bónuszokkal és plusz vállalásaidtól függően) nettó 300-340 ezer forint körül alakul, ez később a fejlődéseddel és a teljesítményeddel arányosan tovább nő majd.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz! (Minden jelentkezésre válaszolni fogunk!)

MI AZ ÁLLÁS?

  • Eladó, (később testhezálló plusz feladatokkal), az Aszaltgyümölcsök és Olajosmagvak ABC-ben (Budapest, Vámház körúti Nagyvásárcsarnok).

EZEK LESZNEK A NAPI FELADATAID
Kezdetben, eladóként, a betanulás után:

  • Kiszolgálod a vevőket (kedvesen, udvariasan és figyelmesen)
  • Figyelsz arra, hogy a pult mindig rendezett és tiszta legyen, a fogyó árukat mindig újratöltöd
  • Figyelemmel kíséred a bolti készletet, és segítesz azt feltölteni a polcról vagy a raktárból
  • Segítesz az áruátvételben és az elpakolásban
  • Összeállítod és ellenőrzöd az előre leadott telefonos és netes rendeléseket

Később, ha már megvan a kellő rutinod, részt vehetsz a bolt működésében is

  • A boltunkhoz és webshopunkhoz kapcsolódó háttér feladatokba is besegítesz, később akár önállóan is csinálhatod őket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

TE LEHETSZ A TÖKÉLETES JELÖLT, HA:

  • Szereted a kereskedelmet, és a közvetlen, személyes hangulatú értékesítést
  • Pozitív és rugalmas személyiség vagy, aki a közös hangot keresi a vásárlókkal és a kollégákkal
  • Beszélsz egy kicsit angolul (turisták kiszolgálásához szükséges)
  • Meg tudsz oldani egyszerű számítógépes feladatokat (e-mail, word és excel kezelés, nyomtatás)
  • Nem riadsz vissza az áruátvételtől és az árupakolástól

Előnynek számít (de nem elvárás):

  • Ha van élelmiszer árusítására alkalmas kereskedelmi végzettséged. (Ha nincs, akkor is nyugodtan jelentkezz, ha alkalmas vagy a feladatra, végzettség nélkül is tied az állás)
  • Ha érdekel a gasztronómia és az egészséges táplálkozás

Amit kínálunk:

ÜZLET NYITVATARTÁSA, BEOSZTÁS, BÉREZÉS:

  • Az üzlet hétfőtől szombatig van nyitva. Reggel 6.30kor nyitunk, hétfőn 17h-ig, kedd-szerda-csütörtök és pénteken 18h-ig, szombaton 15h-ig vagyunk nyitva. (Vasárnap mindig zárva vagyunk, tehát a vasárnapod mindig szabad!)
  • Heti munkaidő kerettel dolgozunk, ezért a napi beosztás/munkaóra leosztások változóak: vannak benne rövidebb és hosszabb napok, illetve minden nap 2 x 30 perc (fizetett) szünet.
  • Betanulás utáni elérhető fizetés: nettó 280 - 340.000 Ft/hó (Bónuszok: 50%-os bérlettérítés és 30%-os vásárlói kedvezmény a bolti termékekre.)
  • Betanulás után a fizetésed a teljesítményeddel arányosan tovább nő majd, ahogy egyre több és felelősségteljesebb plusz feladatot tudsz vállalni és ellátni.

ÍGY KÖSZÖNJÜK MEG A MUNKÁD:

  • Első perctől befogad téged a csapat, figyel rád, segít neked mindenben
  • Mindig meghallgatjuk a kéréseidet, és igyekszünk megtalálni közösen a legjobb megoldást.
  • Korlátlanul fogyaszthatsz a finomságainkból, mellette kávéval, teával, ásványvízzel is kényeztetünk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

ÍGY TUDSZ JELENTKEZNI:

  • Ha te is egy ilyen állást keresel, akkor kattints a JELENTKEZEM gombra, és küld el nekünk az önéletrajzod. (Nem elvárás, de ha küldesz mellé motivációs levelet, annak is örülni fogunk.)

Minden jelentkezésre válaszolni fogunk!

( Ha téged nem érdekel ez az állás, de tetszett az ajánlat, és ismersz valakit, aki épp egy ilyen munkát, munkahelyet keres, kérlek mutasd meg neki ezt az álláshirdetést. Köszönjük szépen!)

Munkavégzés helye:

  • Nagyvásárcsarnok, 1093, Budapest, Vámház krt 1-3.
Bolti eladó
GÁPA KFT.