Fornetti Kft.
Csatlakozz hozzánk

Bolti eladó

pozícióba!
Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Főbb feladatok, munkák:

  • A fagyasztott pékárukat veszed át és készíted elő a szállítótól a hajnali órákban
  • Korán reggel megsütöd a péksüteményeket, elkészíted a szendvicseket és a feltöltöd a pultot, mire kinyit az üzlet és jönnek az első vásárlók.
  • A vásárlókat kiszolgálod és kezeled a pénztárgépet.
  • Minden vásárló örül annak, ha udvariasan szolgálják ki a boltjainkban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettséged van.
  • Megbízhatóan, aktívan dolgozol.
  • Segítőkész és nyitott vagy az emberekkel szemben, szeretsz csapatban dolgozni.
  • Vállalod a korán kelést a hét 5 napján, kétműszakos váltásban.
  • Nem szükséges a gyakorlat, mert a kollégáink szívesen betanítanak a feladataidra.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Élelmiszeripari tapaszatalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távon szeretnénk veled együtt dolgozni..
  • Biztos munkahelyed lesz, egy fejlődő vállalatnál.
  • Megismerheted a Fornetti technológiát, amivel a péksütemények készülnek.
  • Megbecsüljük a munkádat, stabil, tervezhető jövedelmet kapsz.
  • Térítjük a munkába járásodat.
  • A belépéstől kezdve igényes munkaruhát adunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér 6.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal.