Bolti eladó

Hirdetés szövege:

    Munkatársat keresünk kiskereskedelmi eladói munkakörbe.

    Munkavégzés helye:

    Budapest, III. kerület, Motoros ruházati üzlet

    Munkaidő: hétfő: 12.30 – 18.30, kedd-péntek: 9.30-18.30-ig, szombaton 9.30-13.30-ig

    Feladatok:

    • Bolti értékesítés
    • Termékek bevételezése, betárolása, kihelyezése, bemutatása
    • Árumozgatás, rakodás
    • Eladótér és munkaterület tisztán- és rendben tartása
    • Pénztárgép kezelése
    • Anyagi felelősségvállalás a készletért
    • Kiállításokon való részvétel (értékesítés, áruszállítás, kirakodás)

    Elvárások:

    • Kereskedelemben szerzett eladói munkatapasztalat.
    • Precíz, lendületes munkavégzés.
    • Jó stressz tűrő képesség.
    • Jó kommunikációs készség.

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Versenyképes jövedelem

    Előnyök:

    • Angol nyelvtudás

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és alkalmasnak tartod magad
    a munkakör betöltésére, kérjük küldd el önéletrajzodat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1032 Budapest, Szőlő utca 82.