FAKOPÁNCS'92 KFT.

Bolti eladó

Főbb feladatok, munkák:

    • a vásárlók / partnerek / érdeklődők magas színvonalú kiszolgálása, tanácsadás, értékesítés budapesti boltjainkban
    • az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel, árukihelyezés
    • pénztárgép pontos kezelése, számlák kiállítása
    • napi adminisztrációs feladatok elvégzése
    • részvétel a leltározásban (esetenként)
    • üzlettéri rend és tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • min. 1 játékkereskedelemben szerzett tapasztalat
    • legalább középfokú végzettség
    • eladói tapasztalat
    • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás
    • magabiztos kommunikáció, igényes megjelenés
    • kiegyensúlyozott, talpraesett személyiség
    • lelkiismeretes munkavégzés
    • önállóság, precizitás, rugalmasság
    • terhelhetőség, magas stressz-tűrő képesség
    • jó állóképesség, megfelelő fizikai erőnlét
    • tanulásra és fejlődésre való nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • óvodapedagógus végzettség, értékesítési tapasztalattal
    • óvodapedagógus és gyógypedagógus egyetemi/főiskolai hallgatók jelentkezését is várjuk, 4-6 órás részmunka foglalkoztatás keretein belül, rugalmas időbeosztással, eladó kisegítői – tanácsadói munkakörbe
    • gyerekjátékokkal kapcsolatos releváns terméktapasztalat
    • webáruház üzemeltetési rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • rugalmas munkaidő
    • kellemes munkakörnyezet
    • jó hangulatú, kihívásokkal teli munkahely
    • szezonális zakokban túlóra lehetőség
    • biztos, stabil céges háttér, 30 es szakmai múlt

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, Baross utca 46.

Fényképes, nyelvű önéletrajzát, a fizetési igény feltüntetésel a "Jelentkezés" gombra kattintva küldheti el.