EXTRAMETÁL STÚDIÓ Kft.

37 éve működő,magyar tulajdonú cégcsoport,prémium és magas minőségű,műszaki jellegű termékek forgalmazója.

2020.szeptemberében új üzletet nyitunk Győrben,az Árkád Bevásálóközpontban,ide keresünk 6 órában 1 fő részmunkaidős kollégát.

Cégünk fő tevékenységi körei : kiskereskedelem,nagykereskedelem,saját gyártás,szervízszolgáltatás,kizárólagos márkaképviseleti tevékenység.

Bolti eladó

Főbb feladatok, munkák:

    Bolti eladói pozíció 6 órás munkakörben,egyszemélyes üzletben.

    Friss nyugdíjasok jelentkezését is nagyon várjuk !

    Feladatok többe között : termékek értékesítése,vásárlói tájékoztatás,az üzlet árukészlet-fogyásának naprakészen tartása,árurendelés a központi raktárból,pénztárgép kezelése,az üzlet és a termékek rendben tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kereskedelmi gyakorlat,középfokú végzettség,vevőorientáltság,pozitív gondolkodásmód,precizitás,aktivitás,igényesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    A cég profiljába tartozó termékek iránti érdeklődés és /vagy ismeretek.

    Kommunikációs szintű idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

    Magyar tulajdonú országos üzlethálózat 2020.szeptemberében Győrben ( Árkád ) nyíló üzletébe hosszúrávra felvesz kereskedelmi gyakorlattal rendelkező bolti eladót 6 órás munkakörbe.

    Friss nyugdíjasok vagy leszázalékolt munkatársak jelentkezését is nagyon várjuk !

    Hosszútávú munkalehetőség,jó csapat,megbízható munkáltató,fizikálisan nem megterhelő munkakör.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Budai út 1.

Fényképes önéeltrajz,erkölcsi bizonyítvány,középfokú végzettséget igazoló dokumentum.

Tel : +36-1-439-0515