Lumax Pro Kft. - védőeszköz - munkaruházat (LUMAX PRO KFT)
  • „Lumax Pro Kft. 2004-ben alakult azzal a céllal, hogy Magyarország munkavállalóit segítse a munkájuk során veszélyforrások ellen védelmet nyújtó egyéni védőeszközök kiválasztásában és a megfelelő védőeszközök elérhetőségének biztosításában. Cégünk igyekszik ezen területen minden igényt kielégíteni több mint 20 éves szakmai tapasztalatunkkal, tanácsadásunkkal, megfelelő védelmet nyújtó minőségi termékek forgalmazásával.Főbb termékeink: egyéni védőfelszerelés, védő-, munka- és formaruházat. Szolgáltatásaink:személyre szabott védőeszközök kiválasztás, tanácsadás - egyedi munka vagy formaruházat legyártása, emblémázása. A stabil hat fős csapatunkat szeretnénk bővíteni nagy teherbírású, precíz, magára és munkájára igényes munkatárssal.

  • Munkatársat keresünk

    Bolti eladó, értékesítő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Feladatok:

      · vevők fogadása, magas szintű szakszerű kiszolgálása kiskereskedelmi üzletünkben

      · folyamatos áru rendezés, feltöltés, árazás

      · előrendelések összekészítése és kiadása

      · beérkező áru átvétele

      · kassza kezelése

      · e-mailben való levelezés

      · ERP és számlázási rendszerünk működésének elsajátítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárások:

      · minimum középfokú kereskedelmi végzettség és / vagy kereskedelmi véna

      · kereskedelmi területen eltöltött hosszabb távú munkatapasztalat

      · kedvesség, türelem

      · kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

      · jó koncentráció képesség, tanulékonyság

      · törekvés a teljes árukínálat mielőbbi megismerésére

      · precízitás, pontosság, aktívitás

      · felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gyakorlattal (Word, Excel)

      · nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság,

      · szabályrendszerben való munkavégzés

      · adatrögzítési pontosság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent:

      · beszéd szintű angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      Amit nyújtunk:

      · fix jövedelem + teljesítményalapú bónusz

      · 40 órás munkahét, hétfő – péntek

      · hosszú távú munkalehetőséget

      · kis létszámú, kellemes, kulturált, családias munkakörnyezetet és modern eszközparkot

      Egyéb juttatások:

      · éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintva után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!