Impextel 2005 Kft. (IMPEXTEL 2005 KFT.)
  • Bolti eladó, értékesítő munkatársakat keresünk a Westend bevásárló központban nyíló első európai hivatalos Baseus márkaboltba. Ha szívesen dolgoznál egy dinamikus csapatban, szeretsz emberekkel foglalkozni, jártas vagy a technika világában és angolul is jól kommunikálsz, akkor Te vagy a mi emberünk! A bevásárló központ aluljáró szintjén egy 63m2-es üzlettel, a földszinten pedig egy impozáns pulttal fogjuk képviselni az új brandet. Az offline értékesítés mellett online webshopunk üzemeltetése is a csapat feladata lesz. Amennyiben megfelelsz a feltételeknek és nyitott vagy új kihívásokra, szeretettel vár Téged a BaseusWestend csapata.

  • Bolti eladó értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az üzletben található árucikkekkel kapcsolatos teljes körű információ nyújtás
      • Szakszerű értékesítés
      • Üzletkötés cégek és magánszemélyek részére
      • Árak aktualizálása
      • Napi forgalmak könyvelése
      • Webshop rendelések összekészítése, átadása futárszolgálatnak
      • Üzlet és árukészlet rendezettségének fenntartása
      • Pénzkezelés, számlázás
      • Adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
      • Panaszkezelés, garanciális ügyintézés
      • Telefonhívások kezelése, e-mailek feldolgozása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Számítógéppel-, okostelefonnal kapcsolatos ismeretek
      • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
      • Határozottság, magabiztosság, önálló munkavégzés
      • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság, jó stressztűrő képesség
      • Angol nyelv napi szintű használata, minimum középfokon (további nyelvek előnyt jelentenek)
      • Ápolt megjelenés
      • Prioritások magas szintű kezelése
      • A folyamatok teljes körű megértésére való képesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Műszaki végzettség
      • Kulcs Soft ERP rendszer ismerete
      • Webshop üzemeltetésben szerzett tapasztalat
      • Adott szakterületen, kereskedelemben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Dinamikus, fiatalos csapat
      • Biztos munkahely
      • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1062 Budapest, Váci út 1-3.

    Magyar/Angol nyelvű önéletrajz