AG GOURMET Kft. (AG GOURMET KFT)

Bővülő csapatunkba

Bolti eladó - csemegepultos

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Dolgozz velünk az ország legjobb gourmet boltjában, legyél legújabb tagja összetartó csapatunknak!
    TÉGED KERESÜNK, HA:
    Rendelkezel egy kis gasztronómiai ismerettel, esetleg szakirányű végzettséggel. Nem kell profinak lenned, kezdésnek elég, ha érdekelnek az exkluzív termékek, a különleges sajtok, sonkák, és e téren, hajlandó vagy folyamatosan tanulni. Lelkes kíváncsiság vezérel, érdekel az egészséges életmód, és nyitott vagy az újdonságokra!
    Ha úgy gondolod, van érzéked és ízlésed a különleges finomságokhoz,
    Ha szeretsz a vásárlók igényeihez mérten profin értékesíteni,
    Ha szereted, hogy elismerik a munkádat, és a teljesítményedet,
    … akkor jelentkezz hozzánk csemegepultosnak, és légy tagja csapatunknak!
    A Hegyvidék Bevásárlő Központban várunk, címünk:
    1124 Budapest, Apor Vilmos tér 11-12.
    AZÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED HOZZÁNK, MERT:
    * Megbecsüljük a munkádat, a szakmaiságodat, a hozzáállásodat!
    * Nem csak szavakkal dicsérünk, tettekkel és pénzügyileg is jutalmazunk!
    * Figyelünk a csapatmunkára és ezért rendszeresen közös programokat szervezünk!
    * Oktatásokkal, termékbemutatókkal, kóstoltatásokkal folyamatosan biztosítjuk számodra a szakmai, és emberi fejlődést!
    * Rugalmas munkaidő beosztást biztosítunk a számodra.
    * Figyelünk Rád, hogy legyen lehetőséged a munkádat örömmel végezni, és mindezek mellett kiemelt, versenyképes fizetést biztosítunk a számodra!
    Kérjük, NE JELENTKEZZ,
    Ha nekünk kell megtanítani arra, hogy előre köszönj a vásárlóknak.
    Ha el kell magyarázni, miért tűzd el a hajadat, vagy vegyél fel kesztyűt.
    Ha önös érdekeid megelőzik az üzlet és a vásárlók érdekeit.
    Ha nem szereted a barátságos, családias légkört..
    Ha rosszul érzed magad igényes, elegáns környezetben.
    MIT ÉRZEL? Tetszik, amit kínálunk? Szívesen dolgoznál velünk?
    HA IGEN, AKKOR KÜLDD EL MOST A JELENTKEZÉSEDET!
    Érdeklődve várjuk, hogy megismerjünk!
    Üdvözlettel a Delizia Gourmet Csapata

Az álláshoz tartozó elvárások:

    csapatmunka
    érdeklődés
    higiénia
    vendégszeretet
    lojalitás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

magyar nyelvű önéletrajz