BUFA Kft.

Bolti eladó / büfés

Hirdetés szövege:

    A „BUFA” Budapesti Faipari Termelő és Kereskedelmi Kft. felvételt hirdet

    azonnali kezdéssel

    Bolti eladó, büfés munkatárs

    munkakör betöltésére, munkaviszony keretében.

    A betöltendő munkakör ellátása megában foglalja:

    • vevők szakszerű kiszolgálása
    • árukihelyezés, esetenként áruátvétel
    • pénztárgép kezelése
    • üzlet tisztán tartása

    A feladatok ellátása büntetés-végrehajtási szerv területén történik.

    Pályázati feltételek:

    • felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság.

    A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

    • középfokú iskolai végzettség
    • hasonló területen szerzett gyakorlat,
    • készletkezelő rendszerek használatában szerzett gyakorlat.

    Elvárt kompetenciák:

    • pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
    • megbízhatóság,
    • terhelhetőség,
    • együttműködési készség.

    Amit kínálunk

    • Hosszú távú, biztos munkahely
    • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
    • Családbarát munkaidő heti 40 órában
    • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat

    Juttatás: havi bruttó 260 000,- Ft, cafeteria

    A munkavégzés helye:

    • Budapest X. kerület

    A pályázathoz kérjük mellékelni:

    • a legfontosabb személyes adatokat, tanulmányokat, eddigi munkahelyeket tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot
    • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban részvevők megismerhetik.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Kozma utca 13.

Havi nettó fizetési keret:

172 000 HUF