Telemarketing International Kft. (TELEMARKETING INTERNATIONAL KFT)
  • A Telemarketing International Kft. 1992 óta működik hazánkban. Termékeinket főként közvetlen televíziós ajánlatokon keresztül, online marketingen, illetve mintabolti eladáson keresztül értékesítjük.

    Csapatunk erősítésére Budapest, Thököly úti mintaboltunkba keresünk eladó munkatársat

  • Bolti eladó-Budapest

    Főbb feladatok, munkák:

      • vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása, termékek ajánlása
      • vásárlások rögzítése, pénztárgép kezelése
      • bevételek és kiadások napi elszámolása
      • áruátvétel
      • reklamáció fogadása, dokumentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • jó kommunikációs és eladói képesség
      • pozitív, vevőközpontú szemlélet
      • csapatmunkára való készség
      • felhasználói szintű számítógépes ismeret
      • precizitás
      • nyelvtudás nem szükséges

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • kereskedelemben vagy call-centeres értékesítésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • alapfizetés + értékesítés utáni bónusz
      • továbbképzési és fejlődési lehetőség
      • hosszú távú perspektíva
      • dinamikusan fejlődő, nemzetközi vállalati háttér
      • munkaidő hétfőtől-péntekig 9-18, szombaton 9-13 óra között lehetséges havi beosztás alapján

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedő, Eladó
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1076 Budapest, Thököly út 16.