Sportsdirect.com Hungary Kft.

Bolti Eladó (Budaörs)

Feladatok:

    Részmunkaidős Bolti Eladókat keresünk a Budaörsi áruházunkba!

    • Ha a munkádtól elvárod, hogy kövesse mindennapjaid és flexibilis legyen, hogy legyen időd a tanulásra, szórakozásra és a családra?
    • Közel áll hozzád a sports és a divat világa?
    • Szeretsz egy dinamikus és fiatalos csapat része lenni?
    • Az alapbéred mellett szeretnél bónuszt és jutalékot is keresni?

    Ha a fentiek egyikére is Igennel válaszoltál, akkor ez olvass tovább, ez az a munka amit kerestél!

    Feladatok:

    • Kiváló vevőszolgálat az egész üzlet területén
    • Termékekkel való munka: árufeldolgozás, takarítás, új termékek kihelyezése és vásárlóink magasszintű kiszolgálása
    • Leárazások, árváltozások folyamatos frissítése
    • Kasszázás

    Amit Ajánlani Tudunk:

    • Bruttó 122.500 Ft (Heti 20 óra - Részmunkaidő)
    • Jutalékrendszer
    • AYCM Sport Pass
    • Rugalmas munkaidő
    • 20% dolgozói kedvezmény
    • Karrier Lehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Barátságos és segítőkész
    • Csapatjátékos
    • Proaktív és energikus

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kinizsi utca 1.

Havi nettó fizetési keret:

163 000 HUF