KÓPÉ Bt.

Több mint 25 éve működő, állateledelek és felszerelések kiskereskedelmi forgalmazásával foglalkozó családias cég, budai prominens üzletekkel.

Csatlakozz hozzánk, Állateledel és felszerelés üzletben

Bolti eladó-árufeltöltő

teljes munkaidőben és 6 órás részmunkaidőben (határozatlan idejű munkaviszony) pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • a vásárlók udvarias kiszolgálása tájékoztatása, tanácsadás, a termékek ajánlása, értékesítés

    • a vásárlások rögzítése, pénztárgép kezelése, adminisztrációs feladatok

    • a termékek esztétikus kihelyezése, az árukészlet kezelése

    • a bevételek és kiadások napi elszámolása

    • áruátvétel-árukiadás

    • anyagmozgatás

    • a polcokra kirakott áru rendben tartása, a lejárati idők folyamatos ellenőrzése

    • raktári rend fenntartása

    • részvétel a leltározásban

    A munkavégzés helye:

    Budapesten a XI. kerület Bocskai úton és a II. kerület Fény utcai Piacon lévő üzleteinkben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • barátságos és vevőorientált hozzáállás, pozitív, vevőközpontú szemlélet

    • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, jó eladói és meggyőző készség

    • csapatmunkára való készség

    • precizitás

    • nyelvtudás nem szükséges

    • jó fizikai teherbíró képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • a kiskereskedelmi, különösen állateledel- és felszerelés üzletben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de

    nem feltétel, így pályakezdőként is bátran jelentkezhetsz

    • akár azonnal tudsz kezdeni, teljes vagy részmunkaidős állásban is

    • a nyelvtudás nem feltétel, de minimális angol nyelvtudás előnyt jelenthet

    • állatszeretet

Amit kínálunk:

    • családias légkör, jó munkakörnyezet

    • a munkaidőtől függően elérhető havi nettó fizetések összege:

    6 órás munkaidőben havi nettó 190-200 ezer forint

    8 órás munkaidőben havi nettó 250-260 ezer forint

    • hosszú távú perspektíva

    • határozatlan idejű munkaviszony

    Állás, munka területe(i):

    • bolti eladó

    • kisegítő, árufeltöltő

    • pénztáros

    • teljes munkaidő

    • 6 órás részmunkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Lövőház utca 12.

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolásával.