ANDA Kft.
  • Ha szívesen dolgozna egy a piacon közel 30 éve meghatározó szerepet betöltő nagy múltú cég, megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával:
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Bolti eladó

    Főbb feladatok, munkák:

      Az ANDA Kft. kiskereskedelmi üzlethálózata pécsi telephelyű Festékáruházába, eladó munkatársat keres.
      Főbb feladatok:
      • Kiskereskedelmi értékesítés, az ügyfelek kiszolgálása
      • Felmerülő kérdések kezelése, a forgalmazott termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás
      • Megrendelések kezelése, ajánlatadás
      • Munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárforgalom bonyolítása
      • A cég számítógépes adatbázis kezelése
      • Árukészlet napi szintű kezelése
      • Áruátvétel és az áruk kihelyezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Kereskedelmi végzettség vagy boltvezetői szakképesítés
      • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
      • Udvarias, ügyfélorientált hozzáállás
      • Jó kommunikációs és együttműködési készség
      • Problémamegoldó képesség
      • Rugalmasság, elkötelezettség
      • Számítógép alapszintű használata

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent:
      • Targonca kezelői jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés
      • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
      • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség
      • Jó hangulatú, közvetlen csapatban történő munkavégzés

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7622 Pécs

    Küldje el fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával: