ALBA-BAKER KFT.
Munkatársat keresünk

Bolti eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Tatai Lipóti pékségünkbe eladói munkakörbe munkatársat keresünk teljes munkaidős munkavégzésre. Azonnali kezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, tatai lakhely előny, de nem feltétel.

Feladatok:
  • A vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása,
  • Az áruk átvétele és folyamatos feltöltése az üzletben,
  • Gyors és pontos munka,
  • Az üzlettér tisztántartása
  • Kasszázás
Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Családias légkör
  • Kiszámítható fizetés és plusz juttatások.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a lenti Jelentkezem gombra kattintva várjuk!
Családias hangulatú munkahely, fiatalos csapat vár!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:
  • talpraesettség,
  • segítőkészség,
  • udvariasság,
  • precíz munkavégzés,
  • középfokú végzettség
Kereskedelmi végzettség előnyt jelent, de nem feltétel

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2890 Tata

Jelentkezem gomb után, kérem csatolja önéletrajzát