Értékünk a kollégánk!

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 5000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. 2019 márciusában a bolti- és fizikai dolgozók munkabérét átlagosan 15%-kal emeljük meg. 2016 januárja óta összesen 75%-os béremelést valósít meg a Lidl Magyarország.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Bolti dolgozó - Veszprém, Észak-keleti útgyűrű (8 órás munkavégzés)

Hirdetés szövege:

    Feladatok

    • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
    • gyors, precíz pénztármunka
    • árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás

    Profil

    • precizitás, pontosság, gyorsaság
    • középfokú szakirányú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny
    • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
    • rugalmasság, megbízhatóság
    • vásárlóközpontú hozzáállás

    Amit kínálunk

    • a munkakörben három év után elérhető bruttó járandóság317.000 Ft*
    • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
    • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
    • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
    • perc alapú munkaidő elszámolás
    • Lidl kártya
    • pótlékok: műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 50%
    • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
    • nagy értékű egészségprogram

    *az összes bruttó járandóságból 25.174 Ft nettó rész Lidl kártya formájában kerül elszámolásra, amelyek a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatások

    Érdekesnek találtad?

    Várjuk pályázatodat!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém, Észak-keleti útgyűrű 2.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.