A Dunamenti Erőmű Zrt. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

blokk-elektrikus

Főbb feladatok:

  • Helyismereti meghatalmazásának megfelelően az erőművi rendszer részét képező villamos gépek és más erősáramú, nagyfeszültségű villamos berendezések, hálózatok, rendszerek tekintetében biztosítja a fő-, és segédberendezések előírás szerinti üzemeltetését a biztonságot és egészséget nem veszélyeztető optimális üzemállapot létrehozása érdekében.
  • Üzemzavaros helyzetek kezelése, elhárítása a normál üzemviteli állapotok helyreállítása.
  • Részvétel a hibafeltárási és hibaelhárítási feladatokban.
  • Villamos kapcsolási műveletek megtervezése és végrehajtása.
  • A karbantartásra kerülő villamos berendezések üzemviteli előkészítése, illetve a karbantartás befejezését követően az üzemképes állapot visszaállítása, és az üzemi próbák elvégzésének biztosítása.
  • Esetenként kijelölés alapján személyes-, vagy azonnali felügyeletet adása, mint szerelési felügyelő.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • villamos alállomás kezelő (korábbi besorolás szerint Villamosmű kezelő I-II);
  • legalább 1,5 éves nagyfeszültségű villamos rendszerek üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat;
  • kiváló stressztűrő készség;
  • folyamatos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • technikusi végzettség;
  • energiatermelés-, és/vagy energiaszolgáltatás területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • irányítástechnikai területen szerzett végzettség vagy tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • villamosművi kazán/gázturbina/gőzturbina gépészi végzettségek.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag;
  • karrier és továbbképzési lehetőségek;
  • biztonságos és korszerű munkakörülmények;
  • hosszútávú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a "Jelentkezem" gombra kattintva.