Biztosítási termékek értékesítése-XIII.kerület/home office-Diákmunka

Bruttó 1 471 Ft/óra Mozgóbér Bónusz

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1134 Budapest, Tüzér utca 1.

Főbb feladatok, munkák:

  • Biztosítási termékek értékesítése telefonon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Diploma megléte (ebből kifolyólag olyan diákok jelentkezését várjuk, akik mester képzésben vesznek részt, vagy második egyetemüket végzik)
  • MUNKAIDŐ:H-CS 8-20 illetve P 8-18 óra között, heti min. 20 órában

Amit kínálunk:

Betanítás helyszíne: 1134 Budapest, Tüzér utca
Utána otthonról végezhető!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

A jelentkezem gombra való kattintás után csatolja önéletrajzát.