Otthonosan mozogsz a biztosítási piacon és szeretnél újabb sikereket elérni karrieredben? Egy eredményes és töretlenül fejlődő biztosítás közvetítő partnercégünk, már csak Téged keres! Jelentkezz:

Biztosítási Tanácsadó

pozícióba

Miért éri ez meg Neked?

  • a cég egy stabil hátteret és kiváló termékeket ad számodra, a munkában viszont a magad ura lehetsz
  • egy újonnan felépülő csapatba csatlakozhatsz, ahol rengeteg fejlődési lehetőség vár
  • a havi bevételed kizárólag rajtad múlik, nincs felső határ, sőt az első évben támogatási bónuszban is részesülhetsz
  • nem kell csak a saját ismerősi körödre alapozni az ügyfélbázist, ebben is van segítség, egy előhívott, potenciális ügyfelekből álló adatbázist bocsájtanak a rendelkezésedre
  • megtalálhatod a hozzád közelálló termékeket, nincs megkötés, hogy miből mennyit kell eladnod
  • hosszútávra tervezhetsz, mert partnercégünk is így tervez Veled!

Feladataid lesznek:

  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, számukra biztosítási termékek értékesítése: élet és nem életbiztosítások egyaránt
  • új ügyfelek, proaktív bevonása
  • biztos támaszt nyújtani ügyfeleid számára, akire mindig számíthatnak
  • a szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendelkezel egyéni vállalkozó engedéllyel
  • van már legalább 1 év tapasztalatod biztosítás értékesítésben
  • felsőfokú végzettséged van VAGY középfokú végzettséged mellé rendelkezel biztosításközvetítői hatósági vizsgával
  • tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Biztosítás értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.